S kým budete spolupracovať?

Mgr. Ondrej Cirbus

CEO - ondrej@30svideo.com

Ako podnikateľ, ktorý podnikal v rôznych odvetviach, celý čas sledoval účinnosť svojich reklám. No veľakrát to nefungovalo!

Vytvoriť sofistikované reklamné video so všetkými farbami sveta je očarujúce, no nemusí to dobre fungovať. Ondrej sa preto rozhodol, že zostaví tím špecialistov, ktorí sa budú sústrediť vyložene na funkčnosť reklamy.

Začal s reklamnými bannermi, ktoré sa stali úspešnými po celom svete: thetopbanners.com. A pokračuje v reklamných videách, ktoré sa z nepochopiteľných dôvodov stále robia zle a nerešpektujú zmeny v správaní sa ľudí na internete.

TIP. Na svojom blogu ondrejcirbus.com popisuje krok za krokom, ako svoje spoločnosti zakladal a ako svoje služby rozširuje do celého sveta.

Katka

Copywriter

Texty a scenár sú našou prvou úlohou, ktorú potrebujeme do malých detailov premyslieť. Máme len cca 85 slov na to, aby sme vyjadrili to najdôležitejšie pre vášho potenciálneho klienta.

Prvých 7 sekúnd reklamného videa, prvé slová, ktoré povieme vo vašom príbehu, sú mimoriadne dôležité. Inak prídeme o klienta. V ďalších sekundách vtiahneme pozorovateľa videa do deja a zrozumiteľne mu odprezentujeme, o čom ten váš odkaz je.

Katka svojím chápaním slova dokáže namixovať predajný text, ktorý je alfou a omegou celého reklamného videa.

Peter

Chef dizajnér

Ak máme text a scenár na stole, môžeme začať kresliť grafické prvky do vášho videa. Dizajn pre každého klienta je urobený na mieru. To, čo vysvetlíme slovom, teraz vhodne nakreslíme, aby nás pozorovateľ videa čo najrýchlejšie pochopil.

Ak správne nakombinujeme slová s grafickými prvkami, vysielaná informácia sa prijme oveľa jednoduchšie.

Peter a jeho detská predstavivosť je jednoducho geniálna. Veľmi naivným a jednoduchým spôsobom dokáže nakresliť príbeh tak, aby spojil vaše posolstvo do prirodzeného a zaujímavého príbehu.

Potom už so svojím tímom grafikov roztancujú video tak, aby ani jedno oko neušlo od prezentovanej myšlienky.

Ak sa správne namiešajú slová, vizuálne efekty a zvuk, pozorovateľa zasiahne informácia na všetkých úrovniach jeho vedomia.

A toto je úlohou nášho tímu. Robiť reklamné videá, ktoré fungujú!

+421 911 064 063

Topbanners, s.r.o., Business Center - Karpatská 3256/15, 058 01 Poprad, Slovensko.

IČO: 47203617
IČDPH: SK2023795048

Kontaktný formulár

Napíšte nám vašu požiadavku teraza my vám do krátkej chvíle odpovieme

Předchozí Další
Všetky práva vyhradené © 2020

Platba

  • Najprv nám pošlite správu so zadaním.
  • Spoločne si preberieme scenár videa.
  • Ak ho schválime, dokončíme svoju prácu.
  • V dohodnutom termíne Vám pošleme kompletné video.
  • Následne vystavíme faktúru za naše služby.
Všetky práva vyhradené © 2020
Gustav Nyquist Womens Jersey